אוכל מוכן של ארטורוס

ניתן להזמין במהלך כל השבוע!

עם האוכל המוכן של ארטורוס -
לא תרצו לחזור לבשל עוד לעולם

בעידן של היום בו כולנו עסוקים ועמוסים בכל כך הרבה דברים מדי יום כמו: עבודות הבית, קריירה ופיתוח אישי, תחביבים ופנאי, השקעה בילדים וכו' האוכל המוכן מקבל יותר ויותר מודעות ולגיטימציה, ומה הפלא שהפך להיות מצרך בסיסי וכלי עזר חיוני לחיי היום יום של כולנו!
האוכל המוכן רלבנטי לכל אחד ואחת שהזמן שלהם חשוב והם מעדיפים להשקיע את זמנם בכל דבר אחר שיעשה להם טוב מלבד השהייה בקניות בסופר והבישולים במטבח!
אוכל מוכן רלבנטי לכל מי שרוצה לארח ולא יודע או לא רוצה לבזבז את הזמן על קניות ובישולים! האוכל המוכן רלבנטי לכל אחד ואחת שרוצים להתפנק מארוחה טובה מבלי לעבוד יותר מדי קשה! האוכל המוכן רלבנטי לכל אחד ואחת שפשוט רוצה חיים הרבה יותר קלים!

ועכשיו ניתן גם להזמין משלוח עד הבית ובמהלך כל השבוע.. רוצים לשמוע עוד?
לפרטים נוספים לחצו על הלחצן למטה>>>

חיפשתם מקום עם אוכל מוכן לשבת או לחג?

ארטורוס יגרום לכם להישאר עם טעם של עוד

יום האוכל המוכן בארטורוס נוצר מהביקוש הגדול לאוכל שלנו, ביקוש של אורחים באירועים שנערכים במקום מידי ערב, מלקוחות הקייטרינג המפורסם של שף ארתור, ובגדול מהמון אנשים שטעמו מהמקום ורצו ׳לשכפל׳ את הטעם הזה גם לשבת הפרטית שלהם. מאז, כבר כ5 שנים המקום פועל בימי שישי כבית של האוכל המוכן ביבנה. אתם חייבים לבוא ולנסות, רק זהירות, זה ממכר.

המגוון של האוכל המוכן ביבנה מבית ארטורוס כולל מאות סוגי אוכל בכל יום שישי ובערבי חג. עשרות סוגי סלטים, דגים בסגנונות שונים, מנות עוף, בשר, כבש ועוד ועוד. וכל זאת כמובן בנוסף למבחר גדול מאוד של תוספות לשולחן, קינוחים ועוד.

אז אם חיפשתם קייטרינג לשבת ביבנה…

ולא מצאתם את הטעם הזה שנותן תחושה אמיתית של בית – ארטורוס הוא המקום שלכם. כי בינינו, מי לא היה רוצה להחליף את היום שישי של הקניות המרובות, הבישולים, העמידה הארוכה במטבח ביום שישי של כיף ומנוחה? ובינינו, בסופו של דבר – עם המחירים השווים לכל נפש של האוכל המוכן לשבת ביבנה מבית ארטורוס – ההפרשים בעלויות גם לא יהיו כאלו משמעותיים כפי שניתן לחשוב.

זה האוכל שאתם מכירים מהקייטרינג לשבת

המון מלקוחות האוכל המוכן שלנו ביבנה שמעו על האוכל בפעם הראשונה דווקא באירוע שבו סיפקנו שירות קייטרינג (תוכלו לקרוא עליו כאן). הרי באירועים בהם הוזמן שירות קייטרינג הם אירועים של עשרות ומאות אורחים, ככה שהאוכל שלנו כבר מוכר היטב אצל כל מי שהיה חלק מאירוע כזה. והשלב הבא והמתבקש הוא – ליהנות מהאוכל לא רק באירוע אלא בכל שבת ושבת בבית – גם לא לטרוח, וגם להתפנק בבית כאילו הייתם בסוף שבוע בבית מלון עם אוכל מדהים. תנסו את זה בבית!

לא רק לשבת רגילה

כל שבת היא חשובה. שבת היא שבת. אבל מה לעשות, בהרבה מקרים השבת היא חגיגית אפילו יותר: מדובר בשבתות חתן שחוגגים ביהדות אחרי אירועים גדולים (חתונה או בר מצווה). את אותו אוכל מוכן שכ״כ אוהבים כאן ביבנה אנו מספקים כבר שנים כקייטרינג לשבת חתן. לפרטים נוספים אפשר לקרוא כאן.

זהירות: מי שמנסה פעם אחת…

דבר אחד כן צריך להיזהר ולקחת בחשבון: ברגע שטועמים את האוכל המוכן של ארטורוס ביבנה – קשה לחזור לאחור. השפע, הצבעים והטעמים, אוי הטעמים האלה שיחזירו חלק מאיתנו הרבה אחורה בזמן לבית אמא – ממכרים. אז ראו הוזהרתם…

כתבה בעיתון מיי יבנה>> https://www.myavne.co.il/

 

השאירו פרטים ונדבר בקרוב