ארטורוס- מקום לברית עד 80 אורחים

בחרו את התפריט המועדף עליכם>>
מבצע חורף לתפריט קלאסי! רק 129 ש"ח לסועד

מחפשים מסעדה לברית לא פחות ממושלמת, עם אוכל טעים ומחיר שווה?

ארטורוס -הינו אולם בוטיק קטן (עד 80 אורחים) שמתאים בדיוק לבריתות קטנות, בעיקר למשפחות שחשוב להן אוכל מעולה, בשפע ובמחירים נוחים.

מסעדה לברית מנת בקר עיקרית
דואט ספיישל: מדליון אנטריקוט אנגוס צלוי על הגריל עם סטייק פרגית

אולם ביבנה בדיוק בגודל שצריך לברית

כולם מכירים את זה: עורכים ברית באולם ענק (שמשמש בעיקר לחתונות ובר מצוות בערב) – רוב האולם נראה ריק, שולחנות ריקים מקיפים את השולחנות המשפחתיים והאווירה, איך נגיד, לא נראית הכי מוצלחת. בדיוק בגלל זה כשבוחרים אולם לברית ביבנה (ובכלל) – חשוב מאוד לקחת בחשבון שההחלטה הראשונה שצריכה להתקבל היא לעשות את הברית במקום שמתאים לבריתובעיקר כזה שלא גדול מידי שייתן תחושה של ׳ריק׳ באירוע המצומצם. ארטורוס הוא בדיוק המקום, מדובר באולם אירועים קטן ביבנה, המיוחד בעיקר לאירועי בוטיק איכותיים לאנשים שמבינים אוכל ורוצים ממנו בשפע.

לייעוץ אישי וקבלת הצעה

צרו קשר

לפרטים נוספים חייגו:

מה לבחור? ברית צהריים או ערב ביבנה

זה תלוי בתקופות (שעון חורף או קיץאבל אירוע ברית יכול להתקיים בשעות הצהריים (אירוע שמתחיל סביב השעה 14:30) או בערב – עם קבלת פנים ארוכה יותר ואירוע ערב לכל דברכאשר מדובר באירוע ערב – טקס הברית עצמו ייערך ממש בתחילת האירוע (בשעון קיץאו לעיתים בבית הכנסת מוקדם בבוקרוהמסיבה תהיה באולם בערב.

אופציה נוספתאירוע אחר הצהריים

אופציה נוספת שכדאי לכם לבדוק היא אירוע אחר הצהריים.
אירוע כזהיתחיל בד״כ בסביבות השעה 16:30 או אפילו חמש בערבכשהיתרון המשמעותי הואפחות הפסד עבודה של האורחיםשיכולים לסיים כמעט יום עבודה שלם לפני שיגיעו 
לאולם הברית הקטן ביבנה- ארטורוס.
במקרה כזה האירוע יחל עם קבלת פנים קצרהאחריה טקס הברית ומיד לאחר מכן יוגשו המנות אל השולחנות.

אז אם חיפשתם אולם קטן לברית ביבנה – בארטורוס בהחלט הגעתם למקום הנכוןצרו איתנו קשר באתר עוד עכשיו ונמשיך משם עד לאירוע. המון מזל טובאמרנו?

לייעוץ אישי וקבלת הצעה

צרו קשר

לפרטים נוספים חייגו:

השאירו פרטים ונדבר בקרוב