אולם לבר מצווה ביבנה

הילד מתקרב לגיל 13?

ארטורוס - האולם המושלם לאירוע בר מצווה קטן ביבנה

בר מצווה הוא אירוע מכונן בחיי ילד. בעיני רבים אירוע זה מסמל את רגע המעבר בין ילדות לנערות. ואת האירוע הזה אנו כישראל חוגגים במסיבה מיוחדת, באולם. אם אירוע בר המצווה שלכם ביבנה הולך להיות אירוע קטן ואינטימי, אתם בטח תרצו לחגוג אותו באולם קטן ביבנה, כדי שהגודל יהיה מושלם ותואם בדיוק את אופי וגודל האירוע.

אז אם חגיגת בר המצווה של הילד הולכת להיות ביבנה, והאירוע יהיה אירוע קטן יחסית, אתם בוודאי תעדיפו גם אולם קטן שישרה אווירה של מקום מלא, ולא תלכו על אולם בינוני שייראה ריק… (בכל זאת, אולם של 300 איש, כשרק 70-80 בתוכו, הוא לא האווירה האידיאלית לאירוע כל-כך חשוב).

ארטורוס הוא בדיוק האולם לשם כך. עם אווירה אינטימית קסומה של עיירה איטלקית ציורית, אולם ארטורוס ביבנה פשוט נותן מענה מושלם לאירוע הקטן.

אוכל בדיוק כמו שתרצו בבר המצווה

האוכל הוא נושא חשוב מאוד בכל אירוע, ובטח באירוע בר מצווה. באירוע זה, הקהל מתחלק לשתי קטגוריות עיקריות: הקהל המבוגר, וקהל הילדים, בד״כ ילדי הכיתה של ילדכם החוגג את בר המצווה.

לקהל המבוגר, אנו בארטורוס ניתן מענה מושלם עם האוכל המוכר שלנו משירותי הקייטרינג, והאירועים, אוכל מזרחי אורייטנלי שגם נשים בדיאטה לא יכולות להישאר אדישות אליו…

ומאידך לקהל הצעיר ימתין תפריט צעיר המתאים בדיוק להעדפות שלהם. ולא, אין הכוונה כמובן רק לתפריט של שניצלונים וצ׳יפס…

אולם לבר מצווה ביבנה – באיזה מחיר?

בארטורוס אנו מאמינים שאירוע הוא משהו שצריך להתאים לתקציב המשפחה, ולכן אין לנו תפריט אחד עם מחיר קבוע אלא מספר של אפשרויות ורמות תפריט במחירים שונים. כמובן שהתפריט הבסיסי הוא תפריט מעולה שיישמח את הקהל (ואפילו מאוד) ובנוסף אליו יש תפריטים יוקרתיים יותר – כך שאם חיפשתם מחיר מנה לאירוע בר מצווה ביבנה – תוכלו לקבל מספר אפשרויות שלו.

אנו ממתינים לכם כאן בכל שאלה ועניין בנוגע לעריכת בר המצווה של הילד באולם שלנו ביבנה. המון מזל טוב!

לייעוץ אישי וקבלת הצעה

צרו קשר

לפרטים נוספים חייגו:

השאירו פרטים ונדבר בקרוב על החינה שלכם