אולם לבת מצווה ביבנה

הילדה מתקרבת לגיל 12?

ארטורוס - האולם המושלם לאירוע בת מצווה קטן ביבנה

אם הילדה מתקרבת לגיל 12 ואתם מחפשים אולם קטן לאירוע בת מצווה ביבנה - זה נראה שבהחלט הגעתם למקום הנכון. כשלא מדובר באירוע של מאות אורחים, יש חשיבות גדולה מאוד למקום וליתר דיוק: לגודל שלו, וכזה ארטורוס ביבנה: מקום אינטימי לחגיגות בת מצווה של עד - 80 אורחים, שיחגגו יחד עם תפריט קולינארי מדהים ובאווירה איטלקית קסומה ומטריפה. אז עוד לא דיברנו על האירוע? תרגישו חופשי ליצור קשר כבר בקרוב!

אולם לבת מצווה ביבנה

בת מצווה הינו אירוע סופר מרגש הנחגג כשהילדה מגיעה למצוות, שביהדות זה גיל 12 לבנות (בשונה מהגיל שבר המצווה מגיע למצוותשהוא גיל 13). וכשהילדה מגיע למצוותבישראל נהוג לחגוג את זה כאירוע בת מצווה.

ואיפה חוגגים את האירוע הזה ביבנה? (ולא רק ביבנה כמובן) – באולם אירועים, אליו מתכנסת בת המצווה, ביחד עם מעגל החברים הקרוב, קרובי המשפחה, הילדים מהכיתה בה היא לומדת, וכמובן המשפחה הקרובהכולם מגיעים בד״כ בשעה כמו שבעשבע וחצי בערב לקבלת פנים, ובמהלך הערב כולם יאכלו טוב באולם האירועים, ירקדו לקול צלילי ה-dj, וישמחו כמה שרק אפשר את המאורע החגיגי, השני בחשיבותו רק לאירוע חתונהמבחינת בת המצווה. בנוסף לכל אלו, בבת מצווה גם מתקיים טקס מיוחד בו הילדה מקריאה  טקסט מרגש אל החברים והמשפחה  (אל דאגה, זה יכול להיות מוקלט…)

ארטורוס הוא אולם אירועים לבת מצווה ביבנה, השוכן ברחוב האומן 1 בעיר, ומתמחה בעיקר באירועים כגון אלו. מדוע דווקא אלו? נפרט מיד בפסקה הבאה

אולם אירועים קטן לבת מצווה ביבנה

ארטורוס הוא אולם אירועים קטן ביבנה. הוא לא אולם שמתאים לחגיגות של מאות אורחים, ואפילו לא לחגיגות של 150 כאלו. ארטורוס הינו אולם בוטיק לעד 80 אורחים, מה שנותן אווירה אינטימית לאירוע כמו בת מצווה, ולאירועים בכלל.

ככה שאם פחדתם שבגלל כמות האורחים הקטנההאולם ייראה ריק בבת המצווהארטורוס הוא הפיתרון המדויק ביותר.

מחיר לאולם אירועים לבת מצווה ביבנה

אירוע כמו בת מצווה, למרות שיודעים מתי הוא יתקייםיכול לגרום לקושי כלכלי מסוים להורים, ולכן אנו בארטורוס מאמנים שכולם יכולים. אנו נעניק אפשרות למי שמחפש מחיר מנה שיאפשר לו לערוך את האירוע, כמו למי שיחפש מנה יוקרתית הרבה יותר. אנו מחזיקים במספר אפשרויות תפריטים במספר מחירים ולכל כיס.

ואיך האוכל באירוע?

אז כמובן שזו השאלה הראשונה שהורים ישאלו את עצמם לפני שהם סוגרים אולם אירועים לבת מצווה ביבנה, ובכלל בכל הארץ. ויש לנו תשובה מצוינת לשאלה הזאת: תשאלו את הלקוחות שלנו. כן, כאן באתר יש עשרות המלצות של לקוחות ארטורוס, פשוט לכו לתפריט העליון באתר ותראו אותן תחת אודותואז ׳לקוחות מספרים׳. אפשר גם ללחוץ כאן למעבר לעמוד ההמלצות. מדובר בלקוחות שהמליצו עלינו באמצעות הפייסבוק, ככה שאתם יכולים להיות בטוחים לגמרי באותנטיות שלהם.

אנו כן נספר לכם שהתשוקה לאוכל היא זו שמנחה אותנו מידי יום, המטבח שלנו בראשות השף ארטור בנימינוב יודע להוציא מנות אורייטליות שאורחים פשוט אוהבים. ככה פשוט, ככה טעים. צרו קשר ונשמח שגם אתם תטעמו!

לייעוץ אישי וקבלת הצעה

צרו קשר

לפרטים נוספים חייגו:

השאירו פרטים ונדבר בקרוב על הבת מצווה שלכם