הסיפור שלנו

הסיפור של ארטורוס

הבית של האוכל הטוב בשפלה

ארטורוס הוא הבית של האוכל המעולה ביבנה ובשפלה. הוא הבית לאירועים קטנים, הבית שממנו יוצא קייטרינג לאירועים שונים באיזור השפלה ובארץ בכלל.

במבט ראשון, קשה לדעת מה מסתתר בפנים, אך כשנכנסים לאולם הבוטיק ארטורוס שביבנה מתגלה לו מקום מהמם: רצפת האבן המשולבת, שולחנות עץ אלון, חלונות תריס וינטייג', פנסי הרחוב ואלמנטים נוספיםמשרים אווירה נעימה, ביתית, ונותנים הרגשה של ישיבה בחצר פרטית.

הדבר שבגללו אנשים רוצים לחזור

עם כל הכבוד לנראות של המקוםאנשים יגעגעו אליו בזכות האוכל. שף ארתור בנימינוב גילה את האהבה למטבח ולאוכל עוד כשהיה ילד, כאשר עזר לאמו בבישולים לשבת, וכבר אז החליט שזה מה שהוא רוצה לעשות בחיים. במהלך שירות הקבע שלו השלים את לימודי השף ויצא לדרכו הקולינרית.

מאז הספיק לעבוד בלא מעט מסעדות ואולמות אירועים ואף ניהל חלק מהם. במהלך כל הזמן הזה חלם יום אחד לפתוח מקום משל עצמווהנה אחרי כמעט 20 שנות קולינריה, זה סוף סוף קרה.

איזה סוג של מקום אנחנו

״הרבה אנשים שואלים אותי מה סגנון המסעדה״, מספר שף ארתור בנימינוב ומוסיף: ״ואני עונה שאני ובכלל הצוות, פחות אוהבים את הקטלוגים והתגיות, אפשר להגיד שאנחנו קצת מכל דבר: יש כאן אוכל מזרחי אמיתי כמו שכולנו אוהבים, ולא אוכל שצריך מיקרוסקופ כדי לראות אותו״, אומר שף ארתור וצוחק״יש כאן גם שילוב מאוד חזק של האוכל הבוכרי, העממי, עם שילוב של המון מנות בשריות מפנקות, אבל עם כל זה, מי שאוהב יותר את סגנון מנות השף, המנות שייתנו לך להרגיש כמו במסעדת שףאז אנחנו גם שם. זה היתרון של שף שעשה אוכל בהמון מקומות וסגננות: ממסעדות בתל אביב ועד לגני אירועים ובפרט לגן אירועים המדובר ביותר בישראל ובפרט באיזור השפלה בשנים האחרונות״

מה קורה כאן בימי שישי

בימי שישי, המקום מקבל טוויסט והופך להיות בית אוכל מוכן איכותי, שמושך אליו מאות משפחות מידי שבוע. משפחות שמבינות שבסופו של יום, עלות הפרודוקטים בסופר, ביחד עם זמן הבישול והטרחה, לא תמיד שווים את זה ומחליטות ליהנות מאוכל טוב וממחמאות מבני הבית והאורחים בכל שבת. האוכל לשבת נמכר לפי משקל וכולל מבחר פשוט עצום של סלטים, מנות דג, מנות עוף, בשר, ועוד

קראו עוד

לייעוץ אישי וקבלת הצעה

צרו קשר

לפרטים נוספים חייגו: