למה לבחור דווקא בקייטרינג שלנו

מחפשים קייטרינג בשרי? למה לבחור בנו?

אם האירוע שלכם מתקרב ואתם עדיין מתלבטים בנוגע לחברת הקייטרינג - אתם לא לבד. לא מעט בעלי אירוע מתקשים לבחור חברת קייטרינג ולא סתם: מדובר בהחלטה לא קטנה וחשובה מאוד: איכות האוכל באירוע - אותה איכות שתקבע את ההצלחה שלו.

מצד האמת, לא היינו אמורים לכתוב את העמוד הזה. כי הכי טוב שניתן ללקוחות שלנו לדבר ולספר לכם למה לבחור דווקא בקייטרינג שלנו, ואתם באמת מוזמנים לעזוב כבר כעת את העמוד ולעבור לדף הלקוחות הממליצים. הם יספרו לכם הכי טוב על האוכל, האווירה, והשירות.

ואם בכל זאת תרצו לשמוע מאיתנו כמה מילים, אז ריכזנו עבורכם את ה׳אני מאמין׳ שלנו לשירות הקייטרינג הבשרי לאירועים שאנו מעניקים ללקוחות רבים:

כי בקייטרינג הטעם קובע

אנחנו משקיעים במנות שלנו מהלב, מהאמונה שטעם ורמת האוכל קובעים את הצלחת האירוע והם המדד העיקרי להצלחה שלו. כי הרי על מה אורחים מדברים אחרי שהאירוע הסתיים? לדעתנו, 99 אחוזים מהםידברו על האוכל. לכן חשוב לנו לתת את הלב והנשמה, ולא רק כסיסמא, אלא כתוכנית עבודה: לבחור פרודוקטים מצוינים, להקפיד על הטריות שלהם, להשקיע במנות מידיעה שההשקעה שלנו באמת תקבע את הצלחת האירוע שלכם.

כמו שאמרנו, הצלחת האירוע נמדדת ב׳איך היה האוכל׳, והמטרה שלנו שתשמעו כמה שיותר מחמאות כאלו במהלך האירוע ואחריו.

לעמוד בלוח זמנים

גם אם נעשה את האוכל הכי טוב בעולם, ולא נעמוד בזמנים שהתחייבנו עליהםאז לא עשינו כלום באמת. ביום האירוע על אחת כמה וכמהחשוב שכל הספקים יעמדו בלוחות הזמנים, ובטח ספק מרכזי כמונוהקייטרינג של האירוע.

אוכל חם וטרי, גם אם לרחוקים

באיזור השפלה, בערים כמו יבנה, רחובות, ואשדוד, אנחנו מאוד מוכרים. אבל בשנתיים האחרונות החלטנו להעניק שירות מיוחד לבעלי אירוע המבקשים קייטרינג בשרי איכותיבכל הארץ. מערך המשלוחים הייחודי שהקמנו מאפשר לנו לספק את המנות כמעט לכל חלקי הארץכשהן חמות וטריות כאילו בושלו במטבח קצה בסמוך לאירוע.

שירות מעולה, תמיד

זה חלק שאנו בכלל נבוכים לדבר עליו. עכשיו בכלל כדאי לכם לעבור לדף ההמלצות וזהו, אבל במשפט אחד נאמר: חשוב לנו להיות כאן בשבילכם עד יום האירוע, ואם צריך גם אחריו.

מחיר לכולם

נהיה הכי טובים בעולם, אבל אם המחיר לא מסתדר עם התקציב שלכם למנה, נכון שזה לא יעזור? אז כולנו יודעים שיש חברות שממותגות כמאוד יוקרתיות ומתחילות ממחיר התחלתי שהוא לא בר השגה לכולם, ומצד שני יש חברות שהולכות אך ורק על נושא המחיר כשכל השאר שולי. לנו חשוב לתת מענה למגוון טווחים של מחירים, החל מאירועים צנועים יחסית ועד חתונות עם מנות מושקעות מאוד. להיות מתאימים ולתת מענה לכל כיסזה גם כן מה שאנחנו מאמינים בו. אגב, זה עיקרון שאנו גם מיישמים באולם אירועי הבוטיק הקטן שלנו.

עכשיו נותר לנו רק לשוחח איתכם. צרו קשר כאן באתר ונשמח לדבר על הקייטרינג לאירוע שלכם כבר בקרוב.

לייעוץ אישי וקבלת הצעה

צרו קשר

לפרטים נוספים חייגו:

השאירו פרטים ונדבר בקרוב על הקייטרינג שלכם