קייטרינג באשדוד

יש אירוע בדרך - הגיע הזמן לקחת חברת קייטרינג שתדאג לכם למחמאות...

קייטרינג באשדוד זה ארטורוס

אירוע מתקרב? זוכרים את זה שבסוף אירוע נשארים עם הלשון בחוץ כי דאגנו ליותר מידי עניינים עד שכמעט ולא באמת נהנינו? הפעם לוקחים חברת קייטרינג שתדאג לכל מה שקשור לצד הקולינארי ותשחרר אתכם בעיקר… ליהנות

אשדודעיר שמבינה אוכל

אשדוד זוהי עיר של אנשים שמבינים באוכל. עסקי האוכל המצלחים באשדוד יודעים שכדי לשמור על ההצלחההאוכל חייב להיות פשוט מעולה. ללא פשרות. ובטח כשמדובר בחברת קייטרינג שאחראית על הסעדה של כמות אורחים בינונית או גדולה. הטריות, המגוון וכמובן הטעמיםצריכים להיות לא פחות ממושלמים.

קייטרינג עושים באהבהגם באשדוד

ארטורוס הוא בית של קייטרינג זה מס׳ שניםועוסק בכל מה שטוב באוכל: במגוון, בטריות, במראה, בריחות וכמובן בטעמים של מנות קייטרינג שעושות כל אירוע לחווייה קולינארית. כי לכולם ידוע על מה אשדודים (ולא רק הם) מדברים באירוע, קטן כגדול: על האוכל. ועל כך אנו בארטורוס מתגאים יותר מכל: על הביקורות על האוכל.

קייטרינג לאירועים פרטיים באשדוד

חוגגים שבת חתן? אולי אירוע בר מצווה בבית? או ברית באולם בית הכנסת? בכל אירוע פרטי שתרצו להוריד מעליכם בו את כל ענייני הקניות, ההכנות, הבישולים ועודתעדיפו שחברת קייטרינג באשדוד תעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר. תורידו מעליכם את כל ההתרוצצות והדאגה ורק תתרכזו שחברת הקייטרינג שאתם בוחרים תדאג שיהיה שפע גדול של אוכל, שהכל ייראה טוב, שהמחיר יהיה טוב (ועל כך בהמשך) ומעל הכל: שהטעם ידבר. כי הוא זה שקובע את ההצלחה של האירוע.

המנות שלנו מדברות בעד עצמן: אנחנו שמים לב לכך ובוחרים את חומרי הגלם האיכותיים ביותר, שף ארטור בנימינוב, השף של ארטורוס משקיע ונותן את הלב בכל מנה ומנה, כדי שתקבלו ים מחמאות בסוף האירוע.

קייטרינג לאירועים עסקיים באשדוד

האם חשבתם לעשות אירוע לחברה? אירוע לעובדי החברה או דווקא ללקוחות? כדאי שקייטרינג טוב יהיה שם בתמונה, מאחר ומדובר על אירוע שצריך להיות לא פחות ממושלם, כשהשם של החברה/העסק מונח כאן על הכף. האוכל צריך להתאים לסגנון האורחים (ועל כך בשיחת תיאום הציפיות שלקוחות קייטרינג ארטורוס מקיימים איתנו בשלב תכנון האירוע), צריך להיות עשיר ומגוון, וכמובן אוכל מעולה, אוכל כזה שהעובדים או הלקוחות אומרים ׳בגלל האוכל הזה היה שווה להגיע לאירוע׳.

וכמובן חשוב ביותר כשמדובר באירוע חברהעמידה בזמנים! האוכל צריך להגיע בזמן, חם, טרי, עם ציוד מתאים ששומר על הטריות ועל החום. כדי שייהנו ממנו בזמן שצריך ליהנותואף לא בדקה אחת של איחור.

קייטרינג באשדוד עם משלוח עד לדלת

אז יש לנו קייטרינג מעולה, מגוון של אוכל, הכל מצוין. רק מה קורה עם ההגעה של האוכל אלינו, אתם שואלים? אם לקחנו קייטרינג לאירוע (אירוע פרטי או עסקיבמקרה הזה מדובר על אותו עניין) – זה כדי להוריד מעצמנו טרחהוליהנות מהאירוע. אז חברת קייטרינג שדורשת מאיתנו להגיע כדי לאסוף את האוכל, קצת מספספת את העניין.

אנו בקייטרינג ארטורוס מעניקים שירות עד הבית באשדוד. כחברת קייטרינג שעובדת עם לקוחות באשדוד זה זמן רבאנו יודעים ששירות משלוחים עד הדלת הוא חשוב מאין כמותו. ולכן כשאנו מקבלים הזמנהאנו מוודאים עם בעלי האירוע אם יש להם צורך ב׳קייטרינג עד הבית׳ וכמובן מיישמים זאת ביום האירוע.

כמו שאמרנו כמה משפטים קודםכל מה שאפשר לעשות כדי להקל עליכם את החיים ולגרום לכם להתרכז נטו באירוענעשה, ובשמחה!

כי בחברת קייטרינגמחיר לא בא במקום שירות

כולנו רוצים שירות מעולה. כולנו רוצים שיהיו נחמדים ואדיבים אלינולפני ההזמנה אבל בעיקר אחריה. וכולנו גם רוצים את המחיר הטוב ביותר שניתן לקבל. ולפעמים, אנו יודעים (לצערנו הרבה) שבנושא הזהאחד בא על חשבון השני. או מחיר גבוה ולא משתלם עם שירות טוב, או, גרוע הרבה יותרההיפך.

בקייטרינג של ארטורוס באשדוד אנו אומרים לכם: לא צריך לבחור. ניתן ליהנות ממחירים טובים מאוד, מעלות מנה הוגנת ביותר, ביחד עם שירות מעולה, ועם חיוךמרגע ההזמנה ועד יום אחרי האירועהיום בו אנו נקבל מכם את השיחה עם ים המחמאות.

אז אין לכם עבור מה להמתיןיש אירוע? תרגישו חופשי ליצור איתנו קשר בטופס כאן באתר ונתכנן ביחד חוויה קולינארית משובחת לאירוע.

מזל טוב, אמרנו?

קראו עוד

לייעוץ אישי וקבלת הצעה

צרו קשר

לפרטים נוספים חייגו:

דבר השף

״אני כאן מאהבה לאוכל״, מספר השף של ארטורוס, ארטור בנימינוב, המוכר לקהל באשדוד עת היה השף הראשי של גני אירועים מהנחשבים באיזור הדרום, ומוסיף: ״אני רואה את היצירה של האוכל כאהבה גדולה לתחום. אני מאמין ששף, לא משנה כמה אירועים יהיו לו השבוע, צריך להביא את האהבה הזאת לכל מנה. ולקבל אחר כל המחמאות מהלקוחות השונים – נותן סיפוק גדול. אנחנו כאן בסופו של דבר במטרה אחת: לא רק ׳להכין אוכל׳, אלא בעיקר לשמח אנשים.״ 

השאירו פרטים ונדבר בקרוב על הקייטרינג שלכם