קייטרינג ביבנה

האירוע מתקרב, ועוד לא דאגתם לדבר החשוב ביותר?

קייטרינג ביבנה זה ארטורוס

יש אירוע בקרוב ביבנה והגיע הזמן לדאוג לקייטרינג? ארטורוס הוא המקום לקייטרינג ביבנה. אנו נשמח מאוד לתכנן עמכם את הצד הקולינרי של האירוע, לייעץ בכל מה שיידרש - על מנת שהאירוע שלכם יהיה חוויה קולינרית מוצלחת.

אנו בקייטרינג ארטורוס מעניקים שירותי קייטרינג ביבנה כבר מספר שנים. אנו נעשה הכל כדי שתהיו פנויים לעסוק בארגון האירועכל מה שיהיה קשור לאוכלעלינו.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כבר עכשיוכאן באתר או כבר לחייג אלינו למספר: 058-6555202 ונתחיל לדבר על הקייטרינג לאירוע שלכם.

שירות קייטרינג ביבנהארטורוס דואגים לאוכל שמדברים עליו

כולנו יודעים איך זה לארגן אירועביבנה (עיר מהממת בשפלה!) ובכל מקום. לדאוג לדברים הגדולים והקטנים, את מי להזמין ובאיזה קונספט לערוך אותווהכל כמובן במסגרת התקציב שהגדרתם לעצמכם ומראש.

בתוך כל זאת, מקונן בראש החשש מקייטרינג ביבנה שלא יתאים או שלא יערב לחיך האורחים. כי בסופו של דבר, כמה שנשקיע במקום, בעיצוב ובאטרקציותהאירוע ביבנה (וכאמור לא רק ביבנה) יימדד לפי איכות האוכל שהוגש בואו במילים אחרות: הקייטרינג שהזמינו לאירוע היה טעים או לא טעים?

וכאן ארטורוס נכנסים לתמונה. אנו מתמחים באספקת שירותי קייטרינג ביבנה, שירות קייטרינג שיודע בעיקר לקיים: החל ממנות פתיחה, מבחר סלטים (אם זה הקונספט המבוקש), מנות ביניים, עיקריות מטריפות, קינוחים ועוד ועוד

השף ארטורהאחראי על הקייטרינג ביבנה של ארטורוס

כידוע לכם מקריאה כאן באתר, שף המקום הינו ארטור בנימינוב, בעל שנים רבות של ידע וניסיון קוליארי רב: בעבר בחברות קייטרינג, במסעדות, גני אירוע וכעת בארטורוס ביבנהבו הוא השף הראשי ובעלים משותף במקום.

אם תרצו ייעוץ אישי מהשף בנוגע לקייטרינג ביבנה שאתם מעוניינים בו: תרגישו הכי חופשי כבר עכשיו ליצור קשר באתר, ותקיימו כבר בקרוב שיחה עם השף על החוויה הקולינרית באירוע שלכם.

יבנאיםאנשים שמבינים באוכל

יבנה נחשבת ובצדק כעיר שמבינים בה באוכל. אם זה הקהל המקומי הוותיק שרגיל לאוכל טוב מבית אמא, ואם זה קהל צעיר ותוסס שהגיע מהערים השכנותבלא מעט מקומות מדברים על כך ש׳יבנאים פשוט מבינים׳ בקייטרינג ובאוכל בכלל.

עם מצב כזהאנו בארטורוס יודעים שקייטרינג לקהל היבנאי אמור להיות מעולהלא פחות מכך.

אתם יותר ממוזמנים לקרוא עלינו, לשאול אורחים שהיו באירוע באולם הבוטיק של ארטורוס ביבנה (אולם קטן של עד 80 אורחים), לצפות בביקורות הרבות שיש כאן באתר (מדובר בביקורות מעמוד הפייסבוק שלנו שנכתבו על ידי אנשים שהתארחו באולם או כאלו שחוו את הקייטרינג שלנו ביבנה – לקוחות הקייטרינג והאורחים שלהם.

כי הכי טוב לראות מה כולם אומרים על האוכל ועל הקייטרינג שיודע להיות המסמר של כל אירוע.

לייעוץ אישי וקבלת הצעה

צרו קשר

לפרטים נוספים חייגו:

השאירו פרטים ונדבר בקרוב על הקייטרינג שלכם