קייטרינג ברחובות

אם אירוע מתקרב לכם ברחובות וחיפשתם חברת קייטרינג שתשאיר טעם של עוד...

אמרתם קייטרינג ברחובות אמרתם ארטורוס

האירוע ממש מתחיל. האורחים ׳מטפטפים׳ למקום, מחליפים איתכם חיבוק ונשיקה, אך מה שעובר להם בראש הוא ׳איך האוכל בקייטרינג שהביאו׳. אנו בארטורוס בטוחים שבכל מה שקשור לקייטרינג שהזמנתם ברחובות - לא תרצו לאכזב אותם.

כשחושבים על קייטרינג, חושבים על פינוק. חושבים על אירוע שלא נתאמץ בו, לא נצא לקניות, לא נהיה עסוקים ימים שלמים בהכנות. פשוט נבוא לאירוע, ונתמקד בליהנות ממנו.

אם אתם עורכים בקרוב אירוע כלשהו, כגון ברית/בריתה, שבת חתן, אירוע משפחתי כגון יום הולדת, יום נישואין ועוד – אתם רוצים חברת קייטרינג ברחובות שתדע לעשות את זה כמו שצריך – שתפנק את האורחים וכמובן אתכם.

רחובות – עיר המדע והפינוק

אז כדי להתפנק באירוע, כבר אמרנו שכדאי עם קייטרינג טוב, ואם אתם מתגוררים ברחובות, בטח גם תרצו חברת קייטרינג שלא נמצאת בצפון או בדרום הרחוק. ארטורוס מספקים שירותי קייטרינג ברחובות זה זמן רב – והאוכל מגיע מהעיר הצמודה יבנה.

אז אם מדובר על אירוע פרטי ברחובות, או דווקא על אירוע עסקי בעיר, אנו בארטורוס יותר מנשמח להעניק לכם פיתרון מותאם אישית. תרגישו חופשי ליצור קשר דרך האתר עוד היום וניתן את המענה הטוב ביותר לקייטרינג באירוע שלכם.

סוג האוכל בקייטרינג

הדבר הראשון שבעלי אירוע שואלים את עצמם בבחירת חברת קייטרינג הוא: מה סוג האוכל שדרוש לקהל שלנו ואיך מוצאים חברה שתיצור אוכל מתאים לקהל.

זה המקום לציין שארטורוס הוא בית לקייטרינג מעולה בסגנון מזרחי אוריינטלי, שזה בדיוק האוכל שאנחנו כל כך אוהבים להתפנק בו באירועים טובים בגני אירועים משובחים באיזור (שף המקום, ארטור בנימינוב שימש לפני פתיחת הקייטרינג ארטורוס כשף גן האירועים ׳נסיה׳, הנמצא כ-15 דקות נסיעה מרחובות. ככה שתושבי העיר מכירים את האוכל די טוב עוד משם).

אז אם אוכל טוב זה הקטע שלכם, וכמובן של האורחים – ארטורוס יכול להיות הבחירה המתאימה לקייטרינג ברחובות.

האוכל מגיע לכל מקום ברחובות

כמו שציינו בתחילת העמוד, חשוב לבחור חברת קייטרינג שנמצאת במרחק לא רב מאיתנו, כך האוכל יגיע חם יותר וטרי יותר. ואנו בארטורוס, למרות שנמצאים בעיר הצמודה לרחובות – יבנה, לא ניתן לכם להגיע אפילו לכאן. ברשותנו מערך משלוחים מעולה ומהיר שיספק לכם את האוכל עד למפתן הדלת ברחובות – אם זה לבית, לאולם הקטן, לאולם בית הכנסת (במקרה של שבת חתן) ועוד. אז עוד דאגה הורדנו לכם… ובשמחה.

רק הטעם קובע!

אז נכון שהאוכל שיוצא מהקייטרינג שלנו קולע לרובו המוחלט של הקהל, וגם נכון שהוא יגיע חם ומהר לכל מקום ברחובות, אבל חשוב לא פחות ואולי הכי הרבה: הטעם. כי כל אורח וכל בעל אירוע יודעים: בכל מה שקשור לבחירת חברת קייטרינג – הטעם הוא המלך.

והטעם הזה הולך לפנינו, הוא הגאווה הגדולה ביותר שלנו בקייטרינג ארטורוס. אבל רגע, למה שאנחנו נדבר על עצמנו? בואו נשתף אתכם בעדויות אמיתיות של קהל המעריצים הרב של הקייטרינג. ממש כאן באתר תוכלו לראות ביקורות פייסבוק אותנטיות. הן יספרו לכם עלינו יותר מכל מה שנוכל לכתוב על עצמנו…

מחיר למנת קייטרינג ברחובות

רחובות ידועה כעיר עם חכמה צרכנית גדולה מאוד. מחירים ש׳עוברים׳ בערים כמו תל אביב ללא בעיה (ולמען האמת גם ללא הצדקה) – לא יתקבלו בעיר נבונה יותר כמו רחובות – ובמידה גדולה של צדק.

המחירים שלנו הם סופר הוגנים ומאפשרים לכל אחד לקיים אירוע עם קייטרינג בלי לגמור על האוכל את כל התקציב…

לבירור מחיר של מנת קייטרינג ברחובות – אתם יותר ממוזמנים ליצור קשר כאן בטופס באתר – ובתוך כמה שעות (או פחות) אנחנו מדברים.

לייעוץ אישי וקבלת הצעה

צרו קשר

לפרטים נוספים חייגו:

״האיכות וההשקעה בכל מנה עושות את ההבדל״

דבר השף

שף המקום, ארטור בנימינוב, משתף אותנו בסוד ההצלחה, ובעיקר בסוד הטעם: ״אי אפשר לברוח משני הפרמטרים החשובים ביותר באוכל. הפרודוקטים, וההשקעה, גם בפרטים הקטנים. כי אם אחד מהם יהיה חסר, זה לא יעבוד. אם מצד אחד נביא את הפרודוקטים האיכותיים ביותר, אבל לא תהיה השקעה אמיתית ביצירת המנות – לא עשינו הרבה. נגיע במקרה הטוב למשהו בינוני. ומצד שני, אם נשקיע אבל נעבוד על פרודוקטים פחות טובים, גם יהיה קשה להפיק הרבה. החכמה היא השילוב בין השניים. בארטורוס, מתוך אהבה גדולה לאוכל וכבוד שאי אפשר לתאר לכל אורח, אני באופן אישי ובנוסף הצוות מעניקים את המקסימום אהבה שאפשר לתת. חשוב לנו שכל מנה שיוצאת מכאן תהיה מנצחת. לא פחות״

קראו עוד
קייטרינג ברחובות - התמונה של השף ארטור בנימינוב

השאירו פרטים ונדבר בקרוב על הקייטרינג שלכם