חיפשתם קייטרינג טעים, איכותי כשר ובמחיר טוב?

ארטורוס מספקים שירותי קייטרינג בשרי כשר לכל הארץ 

אנו מספקים שרותי קייטרינג בשרי כבר שנים רבות באיזור השפלה, בערים רבים כמו יבנה, רחובות, אשדוד, נס ציונה, חולון, ראשון לציון וכל המושבים שבסביבה.

קייטרינג באשדוד

קייטרינג בשרי באשדוד -רק ארטורוס!

אשדוד זוהי עיר של אנשים שמבינים באוכל. עסקי האוכל המצלחים באשדוד יודעים שכדי לשמור על ההצלחה - האוכל חייב להיות פשוט מעולה.
קרא עוד

קייטרינג ביבנה

קייטרינג בשרי ביבנה -רק ארטורוס!

יש אירוע בקרוב ביבנה והגיע הזמן לדאוג לקייטרינג? ארטורוס הוא המקום לקייטרינג ביבנה. אנו נשמח מאוד לתכנן עמכם את הצד הקולינרי של האירוע
קרא עוד

קייטרינג בחולון

קייטרינג בשרי בחולון -רק ארטורוס!

מטבח שלנו לא שוכן בחולון עצמה, אבל הלקוחות דווקא כן. פיזית, האוכל של הקייטרינג הבשרי שלנו נמצא בעיר השכנה יבנה, אבל בשנים האחרונות, אם מסתכלים על רשימת הלקוחות שלנו – לגמרי אפשר לחשוב שמדובר בעסק חולוני.
קרא עוד

קייטרינג בנס ציונה

קייטרינג בשרי בנס ציונה -רק ארטורוס!

שחברת הקייטרינג הטובה ביותר בעיר - בכלל לא נמצאת בנס ציונה (אבל בכל זאת ממש ממש קרובה אליה…). בואו להכיר את ארטורוס - מספקת שירותי הקייטרינג הבשרי המובילה בנס ציונה ובשפלה בכלל.
קרא עוד

קייטרינג בראשון לציון

קייטרינג בשרי בראשון לציון -רק ארטורוס!

ארטורוס הינו קייטרינג בשרי ידוע מאוד באיזור השפלה זה כבר מספר רב של שנים. הקייטרינג נוסד על ידי השף ארטור בנימינוב, שף ידוע מגני אירועים רבים בראשון לציון והסביבה, וכן ממסעדות בשריות איכותיות.
קרא עוד

קייטרינג ברחובות

קייטרינג בשרי ברחובות -רק ארטורוס!

חשוב לבחור חברת קייטרינג שנמצאת במרחק לא רב מאיתנו, כך האוכל יגיע חם יותר וטרי יותר. ואנו בארטורוס, למרות שנמצאים בעיר הצמודה לרחובות – יבנה, לא ניתן לכם להגיע אפילו לכאן. ברשותנו מערך משלוחים מעולה ומהיר שיספק לכם את האוכל עד למפתן הדלת ברחובות
קרא עוד

השאירו פרטים

ונדבר ממש בקרוב