קייטרינג בשרי לאירוע קטן

כל סוג של אירוע קטן חוגגים עם הקייטרינג הבשרי של ארטורוס

קייטרינג לאירוע קטן הוא הדבר בכל הנוגע לאירוע שאתם מתכננים בעצמכם. האירוע הזה יכול להיות בבית, בחצר הבית או באולם קטן שמושכר לצורך המאורע. המומחיות שלנו היא ליצור את האוכל המשובח של הקייטרינג הבשרי - שבסופו של דבר הופך אירוע שגרתי לכזה שאנשים באמת שמחו שהגיעו אליו… אנו בארטורוס מעולים ועושים באהבה גדולה קייטרינג בשרי לאירועים קטנים (ולא רק).

קייטרינג מותאם לאישית לכל אירוע קטן

הדבר הראשון שנעשה ביחד זה להתאים את הקייטרינג אליכם ואל האירוע. בשיחה הראשונה אלינושאתם מוזמנים לעשות כבר היום, נתאים ביחד את ההרכב של המנות ואת הדרך שבה כולן יוגשו לאורחיםלפי התקציב שאתם תגדירו לאירוע וכמובן לפי אופי האירוע עצמוסגנון הקהל ומספר האורחים.

אתם באמת יותר ממוזמנים ליצור קשר כבר היום כדי להתחיל את השיחה הראשונה איתנו על האוכל שהולך לעשות את האירוע שלכם

סוגי קייטרינג בשרי לאירוע קטן

אירועים קטנים זו הגדרה שיכולה להיות מאוד רחבה, ולכן אמרנו לעצמנו ׳בואו נעשה קצת סדר׳

אירועים פרטיים: קייטרינג בשרי לאירועים מסוג זה יכולים לכלול אירועים משפחתיים שונים כגון יום נישואין, מסיבת רווקים, מסיבת אירוסין, יום הולדת מיוחד (וכידוע, כל יום הולדת הוא מיוחד…), ברית (וכמובן גם בריתה), ועוד ועוד

אירועים עסקיים: זה יכול להיות אירוע לעובדים לקראת מאורע גדול בלוח השנה (חג כלשהו, סיום שנה עברית/אזרחית) או לפני/אחרי מאורע עסקי חשובגיוס משקיע, הצלחה או יעד שהעסק והעובדים שלו עמדו בו, וכדומה.

אירוע לחבר׳ה: כי לפעמים לא צריך ״סיבה״ רשמית כמו מסיבת רווקים, כדי להזמין את החברים הקרובים שלכם לערב קולניארי מעלף. גם מסי נגד רונאלדו בליגת האלופות זו אחלה סיבה!

מנה מרכזית של סמסי בקייטרינג בשרי לאירוע קטן

תפריט קייטרינג לאירוע קטן

אז מה אפשר ׳להכניס׳ בתפריט קייטרינג לאירוע קטן? טוב, זה יכול להתחיל במנות טאפסים כייפיות כאלה שפותחות את התיאבון, ממשיך באפשרות לסלטים בהגשה אישית, ומגיע למנות בשריות מיוחדות שאתם יכולים למצוא פירוט אליהן בתפריטים של הקייטרינג הבשרי שלנו.

אז נצלו את הסיבה למסיבה ודברו איתנו עוד היום על קייטרינג בשרי מטריף לאירוע שלכם!

לייעוץ אישי וקבלת הצעה

צרו קשר

לפרטים נוספים חייגו:

השאירו פרטים ונדבר בקרוב על הקייטרינג שלכם