לקייטרינג בשרי - מחיר

השאירו פרטים ונדבר בקרוב על הקייטרינג שלכם

מחפשים קייטרינג בשרי טעים ואיכותי בלי לקרוע את הכיס?

יש אירוע או מאורע מתקרב ושאלתם את עצמכם כמה יעלה לנו הקייטרינג הבשרי? טוב, אז אתם כנראה לא לבד. עניין התקציב הינו חלק בלתי נפרד מההחלטה על קייטרינג בשרי (וכשחושבים על זה גם משאר ההחלטות באירוע...). אז איך תעשו אחלה אירוע, שהאורחים ייהנו מהאוכל וגם לא תצטרכו לקרוע את הכיס? את הכל תדעו מיד...

כמה עולה קייטרינג בשרי?

החלטתם על קייטרינג בשרי לאירוע ועכשיו נשאר לכם רק… להחליט על המחיר שכל זה יעלה… אז כשמחפשים לבדוק לגבי מחיר של קייטרינג בשרי – כדאי מאוד להתחיל מסוג התפריט המבוקש.

הרי ידוע שלכל חברת קייטרינג (ולא רק. גם לכל גן אירועים או אפילו מסעדה) יש מספר סוגי תפריטים. כל תפריט מורכב ממנות שונות שלהן עלויות שונות. יש מנות ש׳עולה פחות׳ לבשל אותן – בין אם בגלל הפרודוקטים שהינם יקרים פחות ולעיתים המחיר יהיה קשור בכלל למרכיב של מורכבות ההכנה – בחלק מהמנות.

אנו בארטורוס בעד שקיפות מלאה – וכשאתם נכנסים לתפריטים שלנו לקייטרינג בשרי – אתם יכולים לראות באופן גלוי את המחיר של כל תפריט. כן כן, כבר מראש…

 למעבר לתפריטים שלנו>> 

החוכמה: טעם מנצח לא רק בתפריט היקר

לייצר תפריט שעולה המון כסף ולהצליח בטעם זו חוכמה די קטנה. כי כשיש לך כמעט תקציב בלתי מוגבל, צריך להיות ממש כשרוני כדי לקחת את הפרודוקטים הכי משובחים וליצור מהם משהו שאנשים לא יאהבו (למרות שאם תשאלו אורחים של גני אירועים שונים בארץ, תגלו שגם זה קורה…)

אז מה החוכמה: זה לעשות בדיוק ההיפך! לקחת תפריט של קייטרינג בשרי שהוא לא יקר (אנחנו לא אוהבים להגיד קייטרינג בשרי זול) – ולהפוך גם את התפריט הבסיסי של הקייטרינג הבשרי למשהו שאנשים פשוט יגידו עליו ״וואוו!״

גם המחיר בגובה העיניים

אנו בארטורוס לא מחשיבים את עצמנו כחברת קייטרינג בסגנון fancy שמתמחרות מאוד גבוה בשל ענייני מיתוג: כמו שאנחנו שמחים לדבר בגובה העיניים מתוך עיקרון, כך גם המחירים שלנו לקייטרינג בשרי הם לגמרי לגמרי בגובה העיניים.

אנחנו ממש רוצים שתנסו אותנו! אתם יכולים להגיע אפילו ביום שישי הקרוב לפסטיבל האוכל המוכן שאנו מקיימים מידי שישי ולטעום מהמגוון המדהים הקיים.

נשמח לשמוע מכם כבר בקרוב, ומזל טוב!

השאירו פרטים ונדבר בקרוב על הקייטרינג שלכם