קייטרינג לאירועים עסקיים

הבוס החליט לפנק? בהחלט כדאי שתעשו את הבחירה הנכונה.

אירוע עסקי מוצלח מתחיל באוכל טוב

ההגדרה של אירוע עסקי מוצלח הוא אירוע שהצליח לפנק את העובדים, להרשים את הלקוחות (הקיימים והעתידיים) - וזה דבר שנעשה בדרך כלל ע״י אוכל מעולה.

עסקים מגיעים לעיתים לשלב של גדילה והתפתחותלמצב שבו הגיע הזמן לקיים אירוע לעסק. זה יכול להיות אירוע מצומצם לעובדי החברה, אירוע לכבוד סיום או תחילת שנה, אירוע לקראת חג גדול או אפילו אירוע לקוחות שמשלב את עובדי החברה בתור השגרירים אל מול קהל הלקוחות הקיים והפוטנציאלי.

חברת קייטרינג שמבינה מה באמת מדבר באירוע

לכל סוג אירוע כזה, ועם כל הכבוד לנואמים השונים, מה שבאמת מדבר הוא האוכל. ולכן אחד השלבים הראשוניים בארגון אירוע חברה הוא איתור ובחירת חברת קייטרינג שתדאג לחלק החשוב הזה באירוע. ארטורוס הינה חברת קייטרינג מובילה באיזור השפלהאך מעניקה שירות לא רק באיזור זה אלא למעשה בכל הארץ, ע״י שירות משלוחים מיוחד שמספק את האוכל עד למקום האירוע, עם אפשרות לשילוב אנשי צוות מטעם הקייטרינג לארגון האוכל במקום האירוע, שירות מלצרים, ועוד.

מאיזו גודל של אירוע צריך קייטרינג לאירוע עסקי?

כשמדובר בפגישה של שנייםשלושה ואפילו חמישה אנשיםבד״כ נפגשים במסעדה. אבל מה קורה כשמדובר במפגש של עשרה, ויותר? למקרה כזה, צריך כבר חברת קייטרינג לאירוע עסקי. חברה שמבינה אוכל ומבינה בהתאמה שלו עבור הקהל ואופי האירוע. זה יכול להיות אוכל שמבוסס על עמדות בופה של טאפסים, עמדות מסתובבות של מלצרים, או אוכל שמגיע בתצורה בישיבה סביב שולחן, עם סלטים, מנות פתיחה, מנות עיקריות ואף קינוחים. הבחירה מתחילה ביצירת קשר שלכם אלינוממש כאן דרך האתר. בשיחה שלנו ואם צריך גם בפגישה, נעשה את כל השאר.

קייטרינג בשרי לאירוע עסקי

בבחירת קייטרינג לאירוע עסקי ישנן שתי אופציות עיקריות: קייטרינג חלבי או קייטרינג בשרי. בעוד קייטרינג חלבי נחשב ע״י רוב האנשים למשהו בסיסי יותר, קייטרינג בשרי הוא האופציה המועדפת ע״י רוב בעלי התפקידים בחברהוהוא גם המומחיות שלנו, בארטורוס. היתרון באירוע בשרי הוא גם במגוון המנות המוגשות, ובפרודוקטים השונים, כגון מנות שמבוססות על בשר בקר, עוף, אווז, כבש, על שילובים, ועוד

קראו עוד

לייעוץ אישי וקבלת הצעה

צרו קשר

לפרטים נוספים חייגו:

השאירו פרטים ונדבר בקרוב