קייטרינג לחתונה

יש תאריך ליום המרגש?

זה הזמן לדאוג לדבר העיקרי

לפני שדואגים למוזיקה, לצילום לחליפת החתן ולשמלת הכלה - הדבר הראשון הוא לדאוג לאוכל איכותי לאירוע. ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

חתונה היא ללא ספק אחד מרגעי השיא בחיים, אם לא הרגע. לחתן ולכלה יש החלטות רבות לקבל לקראת האירוע: ממציאת המקום, הצלם, השמלה ועוד. כשאולי ההחלטה המשמעותית לאירוע ולאורחיו הינה מציאת חברת קייטרינג להסעדה של האורחים בערב המרגש. אם תשאלו כל אורח מה הדבר החשוב לו ביותר בחתונה שהוא מוזמן אליה, ברוב המקרים התשובה שתקבלו תהיה – האוכל!

קייטרינג מפנק לחתונה

חתונה שהאורחים ייהנו ממנה באמתזהו חלומו של כל זוג. אנו בקייטרינג ארטורוס נדאג לזה עבורכם, בבחירת חומרי הגלם הטריים והאיכותיים ביותר, בהשקעה ובאהבה האין סופית ששף ארתור בנימינוב והצוות שלו מעניקים בכל מנה ומנה. הפינוק יחל עם קבלת הפנים לחתונה, שם יוכנו מנות טאפסים מטריפות, דרך שולחן סלטים ומנות שף, המנות הראשונות, העיקריות וכמובן מבחר קינוחי הקייטרינג שיסיימו הכל בטעם מתוק בפה.

קייטרינג לחתונה בבית

למעשה, זה לא משנה אם תצטרכו קייטרינג לאירוע בביתבחצר בין העצים, בבית כנסת עתיק, בבריכה או בטבעאנו בקייטרינג ארטורוס ערוכים לשרת ולפנק את האורחים באמצעות קייטרינג בשרי שימלא את האירוע בטעמים. ארגון האוכל באירוע מתחיל בפניה ראשונה שלכם אלינו, ואז נקיים פגישה של תיאום ציפיות, בחירת תפריטים, מתן דגשים שלכם לאוכל באירוע, ועוד.

קייטרינג בשרי כשר לחתונה

גם אם מדובר באירוע כמו חתונה קטנה, האורחים יכולים להגיע ממגוון מקומות ורקעים. לכן חשוב שבאמת כולם יוכלו להינות מהאוכל המעולה. האוכל של קייטרינג ארטורוס הינו בהשגחה מלאה של הרבנות יבנה. כמו כן, ניתן לבקש מראש מנות עם חומרי גלם בהכשר מהודר.

קראו עוד

לייעוץ אישי וקבלת הצעה

צרו קשר

לפרטים נוספים חייגו:

השאירו פרטים ונדבר בקרוב על החתונה שלכם