קייטרינג לשבת חתן ביבנה

קייטרינג לשבת החתן ביבנה זה ארטורוס

קייטרינג ארטורוס מתמחים ביצירת אוכל טוב ומפנק עם קייטרינג לשבת חתן - שמגיע עד אליכם! קייטרינג שיכול להכיל את כל סעודות השבת. לכם נשאר רק לשבת מסביב השולחן, וליהנות. מזל טוב!

אין על שמחות, על אירועים, על מפגשים משפחתיים, ואין על כל אלו בסוף השבוע. בשונה מאירוע חתונה או בר/בת מצווה שמסתיים אחרי כמה שעות, שבת חתן הוא אירוע מתמשך כיממה שלמה ויותר מכך. ואיך אפשר לחגוג בישראל אירוע מתמשך אם לא מסביב לשולחן? אלא מה

קייטרינג לשבת חתן שמגיע עד אליכם

הקייטרינג שלנו מגיע עד אליכםלבית, לאולם בית הכנסת או האולם השכונתיאיפה שהחלטתם לערוך ביבנה את שבת החתן. שירות המשלוחים שלנו אפילו יוצא מגבולות יבנה ומעניק את האוכל עד לפתח הדלתבכל הארץ ולא רק בעיר. כי יש לכם המון תכנונים והמון ארגונים לשבת החתן: מלמצוא מקום, ועד לארגן אותו ולדאוג לשולחנות וכיסאות: אז כל מה שקשור לאוכל פשוט יהיה עלינו.

תפריט קייטרינג לשבת חתן ביבנה

כשהולכים להזמין קייטרינג לשבת חתן, כדאי לתכנן את כמות הסעודות שתרצו להזמין. קייטרינג לשבת חתן יכול לכלול את כל סעודות השבתהחל מהסעודה הראשונה (של ערב שבת) ה׳סעודה שניה׳שהיא הסעודה של שבת בבוקר ואף אפילו את הסעודה השלישיתזו שערכת בדרך כלל בשבת אחר הצהריים. לכל סעודה כזו יש את הדגשים שלה, את התפריטים והאפשרויות שלה (מתי דגים, מתי חמין וכו׳) ולכן זה הדבר הראשון שבדרך כלל מחליטים עליו כשעומדים להזמין קייטרינג לשבת חתן (וזה פחות משנה אם מדובר בשבת חתן של חתונה או של בר מצווה וכדומה).

הדבר השני שכדאי לחשוב עליו הוא האם בכל סעודה שהחלטתם להזמין תהיה מנה ראשונה וגם עיקרית או לחלופין מבחר סלטים, חלות ולחמים ואז ישר את המנה העיקרית. החלטה זו גם כן משנה את המחיר עבור הקייטרינג לשבת חתן כולו, וזה לגמרי דבר שרצוי לחשוב עליו בתכנון.

ההנאה מקייטרינג לשבת חתן

חשוב לנו לעשות אוכל טוב. אוכל שמפנק ומעניק תחושת כיף בכל ביס. ובטח ב׳אירוע׳ ארוך כמו זה של שבת חתן, החוייה עוד אפילו מתעצמת. לכן כשבוחרים קייטרינג בעיר לשבת חתן כדאי לשים לב ולבדוק שלקייטרינג שלכם יש מגוון מנות גדול, החל מהסלטים, דרך המנות הראשונות, העיקריות ואפילו עד הקינוחים לשבת החתן. אנו בקייטרינג ארטורוס מתמחים בקייטרינג מאוד מגוון שאהוב מאוד ביבנה ובסביבה כבר מספר שנים.

אנחנו יותר ממזמינים אתכם ליצור איתנו קשר באמצעות הטופס כאן בעמוד ונדבר כבר בקרוב על הקייטרינג לשבת חתן שלכם. המון מזל טוב!

קראו עוד

לייעוץ אישי וקבלת הצעה

צרו קשר

לפרטים נוספים חייגו:

השאירו פרטים ונדבר בקרוב על הקייטרינג שלכם