קייטרינג לשבת חתן

האירוע מתקרב לו, הכל כבר מוכן, עכשיו הגיע הזמן לדאוג לשבת החתן...

קייטרינג לשבת חתן מזמינים בארטורוס

האירוע מתקרב לו בצעדי ענק. בגדים יש, כולל מקום לערוך את האירוע ואוכל נהדר - גם יש. עכשיו הגיע הזמן לדאוג לדבר החשוב באמת, זה שנמשך 25 שעות: לקייטרינג שלכם לשבת החתן.

אנחנו מכירים את זה לקראת אירועים: מכינים ודואגים לכל מה שיכול להיות באירוע: אם זו חתונה, אז לשמלת הכלה, לחליפת החתן, ואם מדובר בבר מצווה, לחליפת חתן בר המצווה שלנו, לשמלה לאמא היקרה, לאולם לאירוע, האוכל באירוע, הזמנות, זמנים וכל מה שקשור לאירוע.

קייטרינג לשבת חתןלאירוע הגדול באמת

אבלעם כל הכבוד לאירוע, מדובר במשהו סופר חשוב אך שמסתיים לאחר כ-3 שעות בלבד. מתוק, חגיגי, משמח, אבל קצר מאוד

ביהדות, נהוג לערוך אירוע חגיגי לא פחות, ומה שבטוח: הרבה (הרבה הרבה) יותר ארוךמדובר בשבת החתן, שהיא השבת שמיד לאחר האירוע, בין אם מדובר בחתונה או באירוע בר מצווה.

סעודות שבת החתן בקייטרינג

השבת, כפי שידוע לכולנו, מתחילה בשישי בערב, כשלאחר התפילה בבית הכנסת, מגיעה כל המשפחה המורחבת, וכן החברים שהוזמנו, למקום בו נערכת שבת החתן. זה יכול להיות אולם בית הכנסת, אולם להשכרה בעיר, או אם יש מספיק מקום: בבית החוגגים את האירוע.

זה כמובן מתחיל בסעודת ערב שבת: מתחילים מהקידוש, נטילת ידיים, הברכה על ׳המוציא׳ ויאללה לסעודה, שנקראת ביהדות גם ׳סעודה ראשונה׳. בסעודה זו השולחן יתמלא בשלל סלטי הקייטרינג שהזמנתם, החנות שהגיעו אף הן מהקייטרינג יהיו את ה׳אביזר׳ המשלים לסלטים והם יהיוו למעשה את מנת הפתיחה לקייטרינג שבת החתן.

מיד לאחר סבב הסלטים הראשון, הדגים יוצאים לשולחן. כי אין שולחן שבת ללא דגים שמעטרים אותו. הדגים יכולים להיות דגים לשבת בסגנון מזרחי, חריפים, עם חומוס ופלפלים קלויים, שמשתלבים אף הם היטב עם החלה המפנקת שהזכרנו קודם. הסלטים לא בדיוק פינו את מקומם בשלב זה אלא מצטרפים לחגיגה

השלב הבא בד״כ אינו שלב קולינארי, בטח למי שאוהבים לשיר שירי שבת, לכבוד השבת וגם לכבוד בעלי השמחה, החתן והכלה או חתן בר המצווה.

השלב הקולינארי הבא יגיע גם יגיעואיתו שלל הבשרים שייכנסו לשולחן. כאן אתם יכולים לבקש מהקייטרינג החל מסוג בשר אחד, ועד פלטות בשרים עם שלל סוגי בשרים שיפארו את שולחן שבת החתן.

ביחד עם מנת הבשרים העיקרית תצאנה לשולחנות התוספות: שיכולות להיות זיתים ירוקים, אורז בסגנון מזרחי, אורז בסגנון שתבחרו, תפוחי אדמה אפויים בתנור, ועוד ועוד

וגם מקומו של הקינוח לא נפקדעם מנה מתוקה שתסיים את הערב  באופן מושלם מבחינת האורחים.

ואת מה שתיארנו זה הרגע פשוט תכפילו כרגע כפול שניים או שלוש, לסעודה השנייה (הסעודה שעורכים בבוקר) ובמקרה שתרצו, בווריאציה כזו או אחרת בסעודה השלישית (שנחשבת בדרך כלל לסעודה יותר ׳קלילה׳).

קייטרינג לשבת חתן לבר מצווה

כמעט ולא קיים הבדל מבחינת הקייטרינג  בין אירוע קייטרינג לשבת חתן בחתונה לבין בר מצווה. מה שכן משנה הוא דווקא הנושא שפחות קשור לקייטרינג אלא יותר בעניין החתן, שבבר המצווה גם עולה לתורה לעלייה חגיגית במיוחד.

במקרה כזה, הקייטרינג יכול לספק אוכל עבור האורחים בבית הכנסת, לכבוד העלייה החגיגית לתורה של חתן הבר המצווה.

לא מדובר באוכל ׳כבד׳ שצריך אפילו לשבת בשבילו בכיסא, אלא ניתן להזמין אוכל בטאפסים לשבת חתן בר המצווה. מדובר באוכל שיוגש בצלוחיות קטנות ויפנק מאוד את מתפללי בית הכנסת. מנה זו, אם תיבחרתוגש לאורחים ממש מיד לאחר סיום התפילה בשולחנות ייעודיים שייערכו לשם כך.

פינוק המתפללים ואין ספור מחמאות להורי חתן הבר מצווהמובטחים!

אבל היי, זה לא אומר שאם מדובר בשבת חתן של חתונה, לא ניתן לבקש ולהזמין תוספת זו. הרי גם בשבת חתן כגון זוהחתן עולה לתורה, וגם אז אפשר לפנק את יושבי בית הכנסת באוכל טאפסים מהסוג הזה.

לבירורים אודות מנות טאפסים בתוספת לקייטרינג לשבת חתןניתן ליצור קשר עם ארטורוס, וניתן מענה בשמחה רבה.

מה צריך לדעת לפני שבוחרים קייטרינג לשבת חתן?

הדבר הראשון: לוודא שהקייטרינג מגיע אליכם. כי בינינו, אחרי שסיימנו עם האירוע, אנחנו כבעלי השמחה יכולים להיות כל כך מותשים שכבר לא יהיה בנו כוח להתעסק עם שום דבר, ונעדיף (ובצדק רב) לקבל שירות מלא.

והשירות המלא הזה הוא לחלוטין בדמות קייטרינג שמגיע עד אליכם! זה אומר למקום שבו נערכת שבת החתן, בין אם בבית ובין אם באולם בית הכנסת, בית ההארחה, ועוד.

הדבר השני זה המחיר. אחרי שסיימנו אירוע, שהוא הוצאה עצומה בפני עצמה (ביגוד, אוכל, אולם, צילום, מוזיקה, ועוד ועוד), זה לא יהיה המקום להפריז בעלות גבוהה עבור קייטרינג לשבת החתן. אתם אמנם תרצו אוכל מעולה (ועל כך בהמשך) אבל לא פחות חשוב יהיה להם מחיר שיאפשר את קיום השבת.

אנו בקייטרינג ארטורוס מבינים ששבת חתן היא אירוע נוסף על אירוע הערב, והכנו עבורכם תפריטים בעלויות שונות, על מנת להתאים את המחיר גם לכיס שלכם, וזאת בלי לפגוע ואפילו לא בטיפה בטעם, באיכות, ובמחמאות שאתם הולכים לקבל.

ואם כבר במחמאות עסקינןאז קייטרינג כמובן בוחרים לפי הטעם כמובן. אז מי שכבר היה או לקוח שלנו, או אורח באירוע שבו סיפקנו שירותי קייטרינג לשבת חתן או לכל סוג אירוע אחר, אתם כבר יודעים ומכירים את הטעמים של הקייטרינג, שהוא קייטרינג בשרי, בסגנון אוריינטלי מזרחי שהאורחים פשוט אוהבים. אוהבים אותו ואוהבים לדבר עליו אחרי האירוע!  מי שנהנה מאוד מהאוכל בגני האירועים המצליחים של איזור הדרום והמרכזיבין את זה מעולה.

ואם עדיין לא הייתם אורחים באירוע בקייטרינג שערכנו, זה בדיוק המקום להזמין אתכם לדף הפייסבוק שלנו, בו נמצאות איןספור ביקורות של לקוחות שלנו מהשנים האחרונות. ואפילו חסכנו עבורכם את הטרחה בלעבור לפייסבוקכי כאן באתר יש לכם אפשרות לקרוא את התגובות הרבות שהטמענו בולמעבר נוח בין ההמלצות.

הכשרות בקייטרינג לשבת חתן

כשמדובר בקייטרינג לשבת חתן, בה עולים לתורה וכולה סביב מנהגי והלכות התורה ויהדות, אז הכשרות באה לידי ביטוי על אחת כמה וכמה. וכאן המקום להזכיר שהקייטרינג לשבת חתן של ארטורוס הינו קייטרינג בשרי כשר בהשגחת הרבנות. מדובר בכל המוצרים שאנו עובדים איתםוכמובן גם תעודת ההכשר הכללית של המקום.

אם אחד האורחים בשבת יבקש קייטרינג בכשרות מהודרת יותרניתן בתיאום איתנו להזמין לו קייטרינג מהדרין לשבת חתן.

וכמובן השירות

מדובר במשהו שבכוונה שמרנו לסוף, כי זה באמת לא משנה כמה האוכל יהיה טוב, המחיר יהיה אפשרי, המשלוח יגיע עד אלינו ועודבסופו של דבר אנחנו יצורים אנושיים וחשובה לנו החוויה, ובדגש על השירות! אז אנחנו באטורוס מבינים בדיוק את זה ושמים את נושא השירות כערך עליון: מהשיחה הראשונה שתהיה לנו בקרוב ועד יום אספקת הקייטרינג (ואם צריך גם אחריו) – יועמד לרשותכם נציג שירות אישי לכל שאלה ועניין, שישיב לכל לשאלות והבקשות שיהיו בטלפון, במייל וכמובןבוואטסאפ.

אז בואו נהיה בקשר! דברו איתנו על אירוע שבת החתן שלכם.

המון מזל טוב!

לייעוץ אישי וקבלת הצעה

צרו קשר

לפרטים נוספים חייגו:

השאירו פרטים ונדבר בקרוב על הקייטרינג שלכם