קייטרינג מבית טוב

חיפשתם קייטרינג בשרי משובח?

קייטרינג ארטורוס - לאירוע מושלם

קייטרינג ארטורוס מבית השף ארתור בנימינוב הוקם מתוך אהבה גדולה לאוכל, לטעמים, ולשמחה של אנשים. שמחה שתעלה התפעלות מהביס הראשון ועד לקינוח.

אנו בארטורוס מתמחים בשירותי קייטרינג בשרי וקייטרינג לאירועים קטנים. הקייטרינג ממוקם בשפלה אך מעניק ובשמחה גדולה את חגיגת הטעמים שלו לכל הארץ, באמצעות שירות משלוחים ייעודי.

קייטרינג לאירועים פרטיים

הרבה פעמים שואלים אותנו באילו אירועים אנו מתמחים? והתשובה הראשונה שעולה לנו היא ״לכל אירוע קטן שמשתתפיו רוצים ליהנות מאוכל טוב״. זה יכול להיות קייטרינג לאירועים כמו חתונה, בר או בת מצווה, אירוע משפחתי מיוחד, קייטרינג לשבתות חתןועוד. כמובן שלכל אירוע יהיו את הדגשים שלו, את התפריטים והתוספות המיוחדות שלו. אם אם אתם חוגגים בקרוב אירוע כלשהו ותרצו שהאורחים לא יפסיקו להחמיא לכם על האוכל. ממש כדאי שנדבר. צרו קשר דרך האתר וזה יקרה כבר בקרוב.

קייטרינג לאירועים עסקיים

אירועים עסקיים הם אירועים חשובים מאין כמוהם.  מדובר באירועים שבעלי החברה החליטו לקיים בדרך כלל בהשקעה לא מבוטלת של משאבים וזמן. על כן, האוכל, שמבחינת המשתתפים באירוע, הוא דבר חשוב ביותראמור להיות טעים, מהנה, ובעיקר כזה שעושה המון טעם של עוד, עד לאירוע הבא.

בהזמנת קייטרינג לאירוע עסקי, חשוב מאוד לעשות את תיאום הציפיות מראש, לפי סוג האירוע, אופי הקהל, כמות המוזמנים, ועוד. האם זה הולך להיות אירוע בופה? אירוע של הגשה לשולחנות? אולי אירוע טאפסים או בכלל אירוע עם המון סלטים ומנות עיקריות בשריות מפנקות?

אנו בארטורוס נשמח לבנות ביחד איתכם את התפריט ואת המרכיבים במנות תוך מתן אוזן קשבת להעדפות ולמאפיינים השונים. צרו איתנו קשר עוד עכשיו ונעשה זאת ביחד עם המון אהבה.

עוד מבית ארטורוס: אולם בוטיק ואוכל מוכן לשבת

הקייטרינג של ארטורוס אמנם מעניק שירות לכל חלקי הארץ, באמצעות מערך משלוחים מיוחד. אך בנוסף לקייטרינג, ישנן עוד שתי מחלקות נוספות, מקומיות יותר ומשרתות ברוב המקרים את תושבי העיר יבנה. מדובר באוכל מוכן לשבת ביבנה ובאולם אירועים קטן ביבנה. הבית הוא אותו בית, והאהבה לאוכל, לטעמים ולשמחה שהם גורמים היא אותה האהבה. בתיאבון!

בחרו את התפריט המועדף עליכם

השאירו פרטים ונדבר בקרוב